VÝMĚNA VODOMĚRŮ

Jak vybrat správný vodoměr ???

Úvod:

     Jak vybrat správný typ vodoměrů ?? Celkem jednoduchá otázka, ale odpověď jednoduchá vůbec není. Na této stránce se pokusíme doporučit Vám podle našeho názoru to nejvhodnější řešení, a to podle Vašich preferencí. Každý má totiž na vodoměry zcela jiné požadavky a nároky. Doufáme, že zde každý z Vás najde to pravé řešení...

      


Nejdůležitější je pro mě nejnižší cena !!!

     Velmi nízké ceny vodoměrů pro jednorázový nákup nabízí jned několik výrobců. Ceny za kus se průběžně mění řádově v jednotkách korun, proto tedy uvádědíme hned několik výrobků. Přesné ceny naleznete v konkrétní cenové nabídce, kterou Vám rádi zašleme.

Doporučené vodoměry v této kategorii jsou:

 • Bonega - antimagnetický vodoměr Bonega S/T
 • Maddalena - klasický suchoběžný vodoměr Maddalena TT-CD SD-RF
 • Enbra - Enbra ER-AM
 • Zenner - Zenner ETKD-M, ETWD-M

Nejdůležitější je pro mě nejnižší cena s dlouhodobého hlediska !!!

     Tak v tomto případě doporučujeme české vodoměry Kaden S050, S055. Přes o něco vyšší cenu při prvním nákupu těchto vodoměrů se tato investice vyplatí. Výrobce Kaden totiž nabízí možnost výměny svých vodoměrů po uplynutí funkčního období za stejné repasované vodoměry. Repase je provedena tak, že jsou měněny veškeré části rozhodující o přesnosti měření vody a na tento vodoměr výrobce poskytuje taktéž pětiletou záruku. Metrologicky má repasovaný vodoměr parametry nového kusu a laik většinou repasovaný vodoměr od nového nepozná. Cena repasovaných vodoměrů při vrácení vodoměru stejného typu do výrobního závodu je velmi výhodná.


Požaduji co nejpřesnější vodoměr !!!

     V tomto případě Vám nabídneme několik řešení. V oblasti přesného měření je v poslední době poměrně rušno, takže na výběr je z více výrobků:

Vodoměry mokroběžné konstrukce:    

 • Maddalena TTCD One Trp R 160 / 100 (lze i s modulem pro dálkový odečet)
 • Maddalena TTCD One Trp R 100 / 80  (lze i s modulem pro dálkový odečet)
 • B-Meters CPR-RP R 200 / 100
 • B-Meters CPR-RP R 160 / 80
 • B-Meters CPR-RP R 100 / 50

 

Vodoměry suchoběžné konstrukce:    

 • B-Meters GSD8 - R160 / 80

 

Vodoměry ultrazvukové konstrukce:    

 • Kamstrup Multicall 21 (standardně s dálkovým odečtem) ... doporučujeme

Požaduji vodoměry s dálkovým odečtem, máme v domě jen studenou vodu !!!

     V tomto případě je pro Vás vhodný digitální vodoměr s dálkovým odečtem Kaden S060. Díky odečtovému radiomodulu za cenu 2.198 Kč bez DPH se cena systému pro dálkový odečet stává dostupnou i pro menší domy s menším počtem vodoměrů. Navíc výrobce vodoměrů Kaden nabízí možnost výměny svých vodoměrů po uplynutí funkčního období za stejné repasované vodoměry. Repase je provedena tak, že jsou měněny veškeré části rozhodující o přesnosti měření vody a baterie. Na tento vodoměr výrobce poskytuje taktéž pětiletou záruku. Metrologicky má repasovaný vodoměr parametry nového kusu a laik většinou repasovaný vodoměr od nového nepozná. Cena repasovaných vodoměrů při vrácení vodoměru stejného typu do výrobního závodu je velmi výhodná, nedosahuje ani 50 % ceny nového kusu.

 • Vodárenský vodoměr +

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x - ONLINE +

  Od ledna roku 2015 nově nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby.

 • Podzim 2017 +

  Prázdiny jsou již za námi a pomalu se blíží podzim a s ním nová sezóna výměn vodoměrů a kalorimetrů. Připravili jsme pro Vás novou generaci vodoměrů Kamstrup Multical 21 s integrovaným teploměrem, modifikované vodoměry Kaden S06x s informací o zapnutí komunikace wireless M-Bus na displeji, kvalitní ultrazvukové kalorimetry Kamstrup Multical 302 a teplotní sensory s rozhraním wireles m-bus. U vybraných vodoměrů můžete získat rozúčtování nákladů až na 5 let zcela zdarma. Informujte se na podmínky akce.

 • Souboj o přesnost +

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů +

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ? +

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla +

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Kamstrup - SUPER SLEVA +

  Máte zájem o přesné měření vody (R 160) ve vodorovné i svislé poloze ??? Máte zájem o vodoměr s extrémně dlouhou životností bez pohyblivých částí a s možností dálkového odečtu ??? Zvolte vodoměr Kamstrup Multical 21. Životnost baterie 16 let. Po 5 letech nutné pouze ověření za cca 150 Kč / ks. Koupí získáte technologicky vyspělý vodoměr ojedinělé konstrukce využívající pro měření průtoku ultrazvuk s bezkonkurenční přesností !!! Nyní za výrazně lepší cenu !!!

 • Poděkování +

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky v roce 2014. Už nyní jsme prodali více vodoměrů než v předchozích letech. Statistika prodeje jasně hovoří pro vodoměry s dálkovým odečtem. V roce 2014 jsme také prodali mnohem více filtrů jemných částic na vstup vody do bytových domů, což jasně vypovídá o tom, že je požadována vyšší kvalita vody a také přesnější měření spotřeby vody. Na vzrůstu je i prodej ultrazvukových kontrolních vodoměrů, jejichž účelem je ověřit, zda Váš vodárenský vodoměr neměří víc než by měl.

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky +

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha +

  Radar bouřky
 • Aktuální čas +

 • Kdo má dnes svátek +

  kalendář jmen
 • 1