VÝMĚNA VODOMĚRŮ

O společnosti

Pár slov o nás:

     Provozovatelem těchto internetových stránek je firma Jaroslav Gottwald - S. G. Electronic (založeno v roce 1991), prodejcem služeb je společnost SGE STAVEBNÍ s.r.o.. Naše společnost se zabývá výměnou vodoměrů, prováděním instalatérských prací, elektroinstalacemi, realizací údržby bytových objektů a souvisejících stavebních prací. Díky orientaci firmy na slaboproudou elektrotechniku a počítačové systémy nám nečiní problém instalace systémů dálkového odečtu vodoměrů a instalace souvisejícího software do počítačů našich zákazníků. Informace o ostatních aktivitách firmy naleznete na internetových stránkách www.sge.cz.

     V oblasti bytových vodoměrů již mnoho let spolupracujeme přímo s renomovanými výrobci vodoměrů, například s firmami Kaden, Kamstrup, Siemens, Maddalena, Bonega, B-Meters, Enbra a dalšími. Okruh našich partnerů z oblasti dodavatelů se neustále rozšiřuje. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servisní práce včetně servisních úkonů IT techniků. V oblasti bytových vodoměrů se snažíme nabízet vodoměry a související služby za co nejnižší ceny. Od roku 2014 provozujeme vlastní systém online odečtů vodoměrů a dalších měřidel, více informací naleznete na specializovaných stránkách www.merenionline.cz

     Naší snahou není jen prodat vodoměry, ale zajistit zákazníkům komplexní servis v oblasti měření a rozvodu vody. Provádíme opravy a výměny vodárenských vodoměrných sestav, instalaci kontrolních vodoměrů pro ověření správné funkce vodárenských vodoměrů (šetříme Vám peníze), montáže filtrů a úpraven vody a samozřejmě veškeré instalatérské práce. Naš účetní oddělení provádí rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu vody, ale i další rozúčtovací práce pro BD a SVJ. 

     Naši klienti mohou využívat náš systém, díky kterému jsou upozorněni na nutnost provedení periodických úkonů (výměna vodoměrů, revize hromosvodu, revize plynovodu, revize elektroinstalace atp.).

 • Vodárenský vodoměr +

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x - ONLINE +

  Od ledna roku 2015 nově nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby.

 • Podzim 2017 +

  Prázdiny jsou již za námi a pomalu se blíží podzim a s ním nová sezóna výměn vodoměrů a kalorimetrů. Připravili jsme pro Vás novou generaci vodoměrů Kamstrup Multical 21 s integrovaným teploměrem, modifikované vodoměry Kaden S06x s informací o zapnutí komunikace wireless M-Bus na displeji, kvalitní ultrazvukové kalorimetry Kamstrup Multical 302 a teplotní sensory s rozhraním wireles m-bus. U vybraných vodoměrů můžete získat rozúčtování nákladů až na 5 let zcela zdarma. Informujte se na podmínky akce.

 • Souboj o přesnost +

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů +

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ? +

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla +

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Kamstrup - SUPER SLEVA +

  Máte zájem o přesné měření vody (R 160) ve vodorovné i svislé poloze ??? Máte zájem o vodoměr s extrémně dlouhou životností bez pohyblivých částí a s možností dálkového odečtu ??? Zvolte vodoměr Kamstrup Multical 21. Životnost baterie 16 let. Po 5 letech nutné pouze ověření za cca 150 Kč / ks. Koupí získáte technologicky vyspělý vodoměr ojedinělé konstrukce využívající pro měření průtoku ultrazvuk s bezkonkurenční přesností !!! Nyní za výrazně lepší cenu !!!

 • Poděkování +

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky v roce 2014. Už nyní jsme prodali více vodoměrů než v předchozích letech. Statistika prodeje jasně hovoří pro vodoměry s dálkovým odečtem. V roce 2014 jsme také prodali mnohem více filtrů jemných částic na vstup vody do bytových domů, což jasně vypovídá o tom, že je požadována vyšší kvalita vody a také přesnější měření spotřeby vody. Na vzrůstu je i prodej ultrazvukových kontrolních vodoměrů, jejichž účelem je ověřit, zda Váš vodárenský vodoměr neměří víc než by měl.

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky +

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

 • Počasí Praha +

  Radar bouřky
 • Aktuální čas +

  Přesný čas
 • Kdo má dnes svátek +

  kalendář jmen
 • 1