VÝMĚNA VODOMĚRŮ

Rozúčtování nákladů spotřeby vody a tepla

Úvodem:

     Kromě odečtů měřidel různých druhů provádíme i rozúčtování nákladů spotřeby vody a tepla mezi jednotlivé vlastníky nebo uživatele bytových či nebytových jednotek. Při rozúčtování postupujeme vždy podle platné legislativy a podle požadavků konkrétního subjektu.

Co umíme rozúčtovat?

 1. spotřebu studené vody
 2. spotřebu teplé vody
 3. spotřebu tepla dle kalorimetrů
 4. spotřebu tepla dle ITN
 5. spotřebu tepla dle teplotních senzorů v online režimu

Jak při rozúčtování postupujeme?

     Za poslední roky jsme přebírali mnoho objektů k rozúčtování spotřeby vody a tepla. Téměř vždy jsme při zavádění vstupních dat do systému zjistili velké chyby při předchozím rozúčtování. Mnoho bytových jednotek mělo špatně vypočítané rozhodné plochy pro ohřev TUV a pro vytápění, v některých bytech byly zcela chybně stanoveny koeficienty pro ITN. Tyto chyby obecně vycházejí z neznalosti objektu a také z opakovaného přejímání dříve chybně vypočítaných výměr. Naší snahou je tedy při montáži měřidel zajistit správná vstupní data. Bez nich se nedá rozúčtování správně provést!!! Z uvedeného důvodu pak nabízíme především bytovým družstvům provedení přesného zaměření bytových jednotek.

     Důležitá je pro nás také transparentnost procesu rozúčtování. Pro každý objekt zpracujeme metodiku, pomocí které rozúčtování provádíme. Každý uživatel jednotky je pak schopen své rozúčtování porovnat s metodikou a ujistit se, že rozúčtování pro jeho byt bylo provedeno správně.

Ceny služeb 

     Cenové nabídky na rozúčtování nákladů provádíme po konzultaci se zákazníkem. Cena za rozúčtování nákladů je závislá mimo jiné na typu a počtech vodoměrů instalovaných v objektu. Máte-li zájem o zhotovení cenové nabídky na rozúčtování nákladů, zašlete nám prosím poptávku na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 • Vodárenský vodoměr +

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x - ONLINE +

  Od ledna roku 2015 nově nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby.

 • Podzim 2017 +

  Prázdiny jsou již za námi a pomalu se blíží podzim a s ním nová sezóna výměn vodoměrů a kalorimetrů. Připravili jsme pro Vás novou generaci vodoměrů Kamstrup Multical 21 s integrovaným teploměrem, modifikované vodoměry Kaden S06x s informací o zapnutí komunikace wireless M-Bus na displeji, kvalitní ultrazvukové kalorimetry Kamstrup Multical 302 a teplotní sensory s rozhraním wireles m-bus. U vybraných vodoměrů můžete získat rozúčtování nákladů až na 5 let zcela zdarma. Informujte se na podmínky akce.

 • Souboj o přesnost +

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů +

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ? +

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla +

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Kamstrup - SUPER SLEVA +

  Máte zájem o přesné měření vody (R 160) ve vodorovné i svislé poloze ??? Máte zájem o vodoměr s extrémně dlouhou životností bez pohyblivých částí a s možností dálkového odečtu ??? Zvolte vodoměr Kamstrup Multical 21. Životnost baterie 16 let. Po 5 letech nutné pouze ověření za cca 150 Kč / ks. Koupí získáte technologicky vyspělý vodoměr ojedinělé konstrukce využívající pro měření průtoku ultrazvuk s bezkonkurenční přesností !!! Nyní za výrazně lepší cenu !!!

 • Poděkování +

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky v roce 2014. Už nyní jsme prodali více vodoměrů než v předchozích letech. Statistika prodeje jasně hovoří pro vodoměry s dálkovým odečtem. V roce 2014 jsme také prodali mnohem více filtrů jemných částic na vstup vody do bytových domů, což jasně vypovídá o tom, že je požadována vyšší kvalita vody a také přesnější měření spotřeby vody. Na vzrůstu je i prodej ultrazvukových kontrolních vodoměrů, jejichž účelem je ověřit, zda Váš vodárenský vodoměr neměří víc než by měl.

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky +

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha +

  Radar bouřky
 • Aktuální čas +

 • Kdo má dnes svátek +

  kalendář jmen
 • 1