• vymena vodomeru hlavicka

 •     
      

 • VÝMĚNA VODOMĚRŮ .CZ


  PRODEJ, INSTALACE A VÝMĚNY VODOMĚRŮ A MĚŘIČŮ TEPLA 
  ODEČTY A ROZÚČTOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY A TEPLA
  U vody 1, 17000 Praha 7
  Tel.: 283 870 824, 777 652 901
   

Maddalena - značková italská měřidla

Úvod:

   Bytové vodoměry Maddalena jsou v České republice obecně známé především díky masivní reklamě v minulých letech. Do listopadu roku 2016 zastávala funkci výhradního distributora společnost Maddalena CZ s.r.o. 

     Počínaje prosincem roku 2016 získala nově výhradní zastoupení pro prodej vodoměrů Maddalena v ČR společnost Hannso s.r.o. z Hradce Králové. Se společností Hannso s.r.o. aktivně spolupracujeme a díky tomu můžeme od počátku roku 2017 nabídnout vodoměry zn. Maddalena za velmi zajímavé ceny a kvalitní technickou podporu.

     Změnou distributora vodoměrů v ČR došlo i k některým technickým změnám. Od roku 2017 společnost Hannso prodává pouze originální radiomoduly k vodoměrům Maddalena.

     Velmi zajímavým produktem je inovovaný suchoběžný vodoměr Maddalena SJ EVO, který je v prodeji od roku 2020. Nahrazuje úspěšného předchůdce Maddalena SD EVO. Tyto vodoměry umíme integrovat do našeho systému Měřeníonline.cz. Dodávají se s komunikačními moduly: Wireless M-Bus, drátový M-Bus, impulsní výstup a LoRaWAN. Základní informace o vodoměrech Maddalena:

     Společnost Maddalena je rodinná firma, která byla založena v roce 1919 a patří mezi nejstarší evropské výrobce vodoměrů a měřičů tepla. Společnost Maddalena si zakládá na kvalitě a spolehlivosti svých výrobků, a proto jsou k výrobě měřidel použity pouze díly pocházející z EU. Zároveň je každý vyrobený vodoměr kalibrován na maximální přesnost a metrologicky ověřen. 

     Vodoměry Maddalena jsou vyráběny na plně automatických linkách bez zásahu lidského faktoru, a tak mezi významné vlastnosti patří právě jejich vysoká přesnost, kvalita a spolehlivost. Díky tomu se řadí mezi špičku v oblasti přesného měření v oblasti mechanických vodoměrů.

     Vodoměry jsou přizpůsobeny pro dálkové odečty. Po vložení rádiového modulu do vodoměru (možné vložit kdykoliv i dodatečně) lze provádět dálkové odečty, buď pochůzkovým systémem z chodby pomocí odečítacího zařízení nebo případně přes internet přímo ve Vašem počítači (systém Měřeníonline.cz).

 

Dostupné typy vodoměrů značky Maddalena:

1. Vodoměr mokroběžné konstrukce, typ TT-CD ONE TRP:

Vodoměr Maddalena

     Tento vodoměr je v současnosti pro český trh dodáván ve dvou provedení přesnosti: R160/100 a R100/80. Vodoměr R160/100 měří průtok vody správně již od 15,6 litrů při vodorovné instalaci a od 25 litrů za hodinu při svislé instalaci. Vodoměr R100/80 měří průtok vody správně již od 25 litrů při vodorovné instalaci a od 31,25 litrů za hodinu při svislé instalaci. 

     V současnosti (2/2017) není k uvedeným vodoměrům dostupný spolehlivý radiomodul. Doporučujeme je tedy jen pro instalace bez požadavku na radiový odečet. Požadujete-li přesné měření s dálkovým odečtem, doporučujeme vodoměry Kamstrup Multical 21.

     Výhodou vodoměrů Maddalena One TRP je 100 % neovlivnitelnost magnetem. Při použití zpětných klapek se dále snižuje možnost ovlivnění uživatelem. Pro spolehlivou funkci vodoměrů Maddalena One TRP je nutná velmi čistá voda bez mechanických nečistot. Proto použití těchto vodoměrů doporučujeme pouze do objektů s vodovodními rozvody provedenými plastem, mědí nebo nerezovým potrubím. Nutná je také instalace filtru jemných částic na vstupu do objektu - zde máme ty nejlepší zkušenosti s filtry Honeywell F76S. V domech se starými ocelovými rozvody bez filtrace vody na vstupu do objektu nelze očekávat bezporuchovou funkci. Zablokování oběžného kola úlomkem rzi či jinou nečistotou nelze považovat za výrobní vadu a reklamovat.

 

2. Standardní suchoběžný vodoměr Maddalena SJ EVO s přípravou pro dálkové odečty:

SJ EVO

 

     Vodoměr Maddalena CD SJ EVO je standardní bytový vodoměr suchoběžné konstrukce systému Modularis. Je konstruován způsobem, který umožňuje osadit radiomoduly pro dálkový odečet různých typů a výrobců. K vodoměrům je k dispozici velmi kvalitní externí radiomodul vysílající data v protokolu Wireles M-Bus, modul pro drátový M-Bus, modul pro komunikaci LoRaWAN. Vodoměry s modulem Wireless M-Bus lze odečítat pomocí notebooku a USB čtečky. Vodoměry se všemi typy modulů lze odečítat pomocí technologie Měřeníonline.cz

 


 

Máte-li zájem o zpracování nezávazné cenové nabídky na výměnu vodoměrů, zadejte prosím svou poptávku pomocí elektronického formuláře a jako preferovaný vodoměr zvolte Vámi vybraný vodoměr z rodiny vodoměrů Maddalena. Poptávkový formuláře je k dispozici online ZDE. 

 

 

 • Vodárenský vodoměr

  Opravdu věříte, že vždy měří správně ??? Opak může být pravdou! Hodnoty +20%, + 30% i + 40% jsou reálné a poměrně časté! Řešením je kontrolní vodoměr ultrazvukové konstrukce. Jako první na trhu nabízíme instalaci kontrolních měřidel spolu s následným řešením ověření vodárenského měřidla na místě instalace ve spolupráci s ČMI.

 • Kaden S06x a Kaden iFlux - ONLINE

  Od ledna roku 2015 nabízíme vodoměry KADEN S060 a S065 s rozšířeným komunikačním módem. Kromě protokolu R-COM pro pochůzkový odečet jsou tyto vodoměry vybaveny i protokolem "Wireless M-BUS". Naše firma provozuje ve spolupráci s výrobcem vodoměrů KADEN vlastní aplikaci pro ONLINE sběr dat a následnou prezentaci naměřených hodnot přes webové rozhraní. Nový inovativní systém umí hlídat například havárie vody, protékající WC a funkci všech instalovaných vodoměrů. Problémem není ani rozúčtování vody a další služby. Pomocí technologie pro online odečet lze odečítat i nové vodoěmry Kaden iFlux, vyráběné od roku 2019.

 • Jaro 2020 - COVID-19

  Na jaře 2020 nám vstoupil do hry nečekaný hráč - COVID-19. Nebereme jej na lehkou váhu. Proto naši technici při montáži vodoměrů a dalších měřidel v bytech dodržují přísná bezpečnostní hygienická pravidla. Nošení roušky a desinfekce rukou je základem. Mimo jiné požadujeme podpis protokolu o výměně měřidla tužkou uživatele bytu. Více informací o průběhu výměny měřidel sdělíme telefonicky.

 • Souboj o přesnost

  V poslední době především díky vzrůstajícím cenám vody je stále větší poptávka po vodoměrech, které měří spotřebu vody přesněji od nižších průtoků. Máte-li zájem o přesné vodoměry, prostudujte si naší nabídku vodoměrů Kamstrup, B-Meters a Maddalena. Jistě si vyberete.

 • Online odečty vodoměrů

  Popíjíte kávu ve své kanceláři a na monitoru svého počítače sledujete online stav vodoměrů a kalorimetrů ve Vašem bytovém domě ??? To není sen, ale realita. Stále rozšiřujeme seznam kompatibilních měřidel. Navíc je nyní odečtová technologie k dispozici na bezúročné splátky nebo formou pronájmu !!!

 • Co dělat, když Váš vodoměr měří špatně ?

  Občas se stane, že máte pocit, že Váš vodoměr měří špatně. V tomto případě naleznete kompletní řešení a postup krok za krokem na našich stránkách.

 • Měření tepla

  Jistě víte, že od 1.1.2015 je v ČR povinné měření tepla v bytových objektech. A my pro Vás máme řešení. Nabízíme montáže kalorimetrů, indikátorů topných nákladů, teplotních sensorů s online přenosem dat a samozřejmě související služby. Tak se nám ozvěte, rádi zpracujeme nabídku !!!

 • Nejlepší měřidla? Určitě KAMSTRUP!!! a nyní za SUPER CENU

  Již 7 let prodáváme vodoměry, kalorimetry a teplotní sensory dánského výrobce KAMSTRUP. Za tuto dobu máme 0 (nula) reklamací a hlášených závad. Nejprodávanějšími produkty jsou vodoměry Kamstrup Multical 21 (ultrazvukový princip měření, životnost 16 let, po 5 a 10 letech jen metrologické ověření), měřiče tepla Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový princip měření, životnost baterie 12-16 let, po 4 a 8 letech jen metrologické ověření) a teplotní sensory TEHUM pro denostupňovou metodu rozdělení topných nákladů mezi konečné spotřebitele... Napište si o cenovou nabídku!

 • Poděkování

  Chtěli bychom tímto poděkovat zákazníkům naší firmy za učiněné objednávky. Jen díky Vám jsme již několik let největším prodejcem vodoměrů KADEN v České republice a také jedním z největších prodejců měřidel dánského výrobce KAMSTRUP. Děkujeme :-).

 • Nabídka práce pro instalatéry a zedníky

  V současnosti nabízíme volná místa v oboru instalatér a zedník. U obou profesí máme požadavek na vysokou kvalitu práce a znalost oboru. Velkou výhodou je také ŘP skupiny B. Více informací Vám sdělíme při pracovním pohovoru, který si můžete domluvit na tel. 283870824 se sl. Bekovou.

 • 1
 • Počasí Praha

  Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

 • Povinnost dálkového odečtu od 25.10.2020

  Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2018/2002 přináší i do české republiky jednu podstatnou novinku. Počínaje 25.10.2020 musí být veškerá nově instalovaná měřidla spotřeby tepla a chladu (kalorimetry), ITN a vodoměry

 • 1

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 296 hostů a žádný člen